Hvězda Ordinace se vyšpulila a naštvala lidi

Herečka Berenika Kohoutová (27), jinak též exemplární potvora Denisa v Ordinaci v růžové zahradě, se s novým a pečlivě tutlaným partnerem patrně nachází částečně mimo sebe.

Zatímco partnera tají, na svém těle netají vůbec nic, o čemž svědčí její foto z balkónu pronajatého bytu v Lisabonu, kam odjela na dovolenou. Zadečková fotka na úrovni soft-porna vyvolala takovou vlnu pruderie u lidí na sociální síti, že ji Berenika určitě nečekala.

Také vás může zajímat ...

Fotografii patrně pořídil její přítel, sama by si takové „selfíčko“ sotva zvládla. „To už je trošku moc. Hnus,“ konstatuje jedna žena v hodnocení pod fotkou. „Stejná ku.va jako v ordinaci!“ rozčiluje se zhrzený fanoušek. Kolik chlípné závisti se za morálním pohoršením ve skutečnosti skrývá, na to už bohužel žádná statistika ohlasů neodpoví….

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...