Hvězda Ordinace Zedníčková si splnila životní sen

Herečka Lucie Zedníčková (49) to stihla. Co nevidět se bude stěhovat do nového domečku za Prahou se svým přítelem Jaroslavem Matějkou (40). Ten měla ještě před rokem jenom v hlavě a momentálně se skoro stěhují.

Také vás může zajímat ...

Lucka tak dost možná stihne i svou jubilejní narozeninovou oslavu v polovině listopadu v novém. „Už stavíme a snad na konci roku by mohlo být hotovo. Těším se. Ten dům nebude velký, spíš mi jde o pozemek a zahrádku, to já mám hrozně ráda,“ nechala se slyšet seriálová právnička z Ordinace v růžové zahradě 2.

Jednopatrový domeček s bazénem chtěla řadu let a konečně se jí sen splnil. Jak se ale páru, který má mezi sebou rozdíl hned devíti let, bude v takové velké vile bydlet? A co teprve, až dojde na placení všech účtů? To zatím, jak je vidět, Lucku netrápí. Nejvíc se těší na nekrytý bazén a procházky do lesa.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...