Hvězda Ordinace Zoubková se bojí dalšího útoku

Po sedmi letech se sympatická herečka Monika Zoubková (41) vrátila coby doktorka Tereza Benešová zpátky na televizní obrazovky. S tím jí ale přišel do života i obrovský strach o život. Zdánlivě nesmělou blondýnku totiž před časem fyzicky napadli přímo na ulici právě kvůli roli v seriálu Ordinace.

„Já ve skutečnosti opravdu nejsem taková potvora. Věřím, že už se takové útoky dít nebudou,“ popisuje Monika svoje pocity. Na návrat do Ordinace se po těch pát letech přitom tolik těšila. A to i přesto, že je pro ni role psychicky nevyrovnané doktorky, se sklonem k pití, která chodí s vyléčeným feťákem Leošem Márou, jehož hraje Robert Jašków (48), opravdu náročná.

Také vás může zajímat ...

„Herci pracují takříkajíc do roztrhání těla,“ potvrdila.

Ona navíc na žádnou nabídku neumí říct ne.

Nevyléčitelná nemoc jí bere kšefty

Ke všemu Monika už dlouhá léta trpí nevyléčitelnou nemocí, periorální dermatitidou. Ta je sice pro většinu nemocných nepříjemná, ale pro herečku je velkou překážkou. Na první pohled totiž každého zaujmou červené skvrny, které má rozesety na kůži. A to ji často zbavuje možnosti dostávat další role. „Na obličeji se mi objevuje velký rudý ekzém, který se táhne až na krk,“ smutní Monika.

Přisuzuje to i tomu, jaké ji celý život provázejí psychické problémy. Její kůže je podle jejích vlastních slov filtrem. „Když pořád děláte věci, které vám nejsou vlastní, tak ten vnitřní tlak, co v sobě potom nesete, vyvolává nemoci,“ přiznává.

Nemoc se jí opakovaně vrací až dvakrát do roka a tím přichází také o peníze.

S manželem se už skoro ani nevidí

Na pochroumané psychice jí nepřidává ani to, že se se svým manželem, šéfem činohry Národního divadla Michalem Dočekalem (53), doma skoro nepotkávají. Je tohle začátek konce jejich vztahu? Nebo naopak začátek nějakého nového vztahu s jiným mužem, který by se jí více věnoval a bránil tak jejím melancholickým náladám?

Teď chce Monika především trávit čas se svými dvěma malými holčičkami, školou povinnou Emmou (10) a mladší Stellou (6), které dříve stavěla spíš na druhou kolej. Bývala radši sama, aby si odpočinula. Teď ji prý ale společný čas s nimi nabíjí.

Tak jen aby jí to vydrželo už napořád.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...