Hvězda Pobřežní hlídky do toho zase praští!

Nedá si říct! Herec David Hasselhoff (65), který se nejvíc proslavil svou rolí svalnatého plavčíka Mitche Buchannona ze seriálu Pobřežní hlídka se chystá po dvou nepovedených manželstvích zkusit po třetí svoje štěstí.

Tentokrát si chce vzít za ženu dlouholetou přítelkyni, prodavačku kosmetiky a příležitostnou modelku Hayley Roberts (36). Ta mu navíc před lety pomohla s jeho závislostí na alkoholu. A jak se to o třicet let mladší partnerce povedlo? Našla na jeho zlozvyk opravdu nápaditou medicínu. „Sex! Je to ten nejlepší lék!

Až jednou umřu, chtěl bych, aby to bylo při sexu,“ prohlásil bez jakéhokoli studu herec. A teď se jí za její služby hodlá odvděčit i nasazením prstýnku! Veselka se bude pravděpodobně konat v jejich oblíbeném Německu, kam se David chystá na hudební turné, nebo třeba v Itálii.

Také vás může zajímat ...

Bude mít po dvou rozvodech konečně kliku?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...