Hvězda počasí čeká na transplantaci!

Moderátor počasí Michal Jančařík (40) působil vždy sympaticky ležérním, sportovním dojmem. A sportovcem také je, má rád hlavně cyklistiku.

Jenomže v poslední době se jeho štíhlá postava začala měnit, a bohužel to nebylo z dobrého jídla. Podivně narostlé břicho totiž signalizuje vážnou chorobu ledvin, tzv. polycystózu, kdy se tenké ledvinové kanálky mění na tlusté cysty, které praskají a způsobují průnik látek, které ledviny filtrují, do krve.

Nemoc je normálně neléčitelná, pomáhá jen dialýza a posléze snad definitivně transplantace ledvin, na kterou se moderátor připravuje. „Je to řešitelné, sice těžce, ale vždycky je tu naděje. Věřím tomu, že ano!“ doufá Michalův otec, také známý moderátor Petr Jančařík (64).

Také vás může zajímat ...

S televizí se Michal dohodl na úpravě pracovní finálně tak, aby se mohl plně soustředit na léčbu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...