Hvězda seriálu MASH trpí vážnou nemocí

Herec Alan Alda (82) alias nezapomenutelný vtipálek Hawkeye Pierce z vojenského seriálu MASH šokoval své fanoušky děsivou zprávou. Už více jak tři roky bojuje s Parkinsonovou chorobou.

„Nemoc mi našli před třemi a půl roku a já od té doby žil dál naplno. Hrál jsem, dával rozhovory, pomáhal v Alda centru,“ popisuje svůj současný život Alan. Kromě třesu, který nemoc bohužel čas od času provází, na sobě ale naštěstí nepozoruje žádné větší příznaky. Nejvíc se ale bojí toho, že o něm a jeho životním díle začnou vinou nemoci vznikat a kolovat nepravdivé drby.

Také vás může zajímat ...

A vše bude ze smutného úhlu pohledu. A to za žádnou cenu nechce. Možná právě proto se stárnoucí herec naopak tváří, jako kdyby ho místo vážné nemoci trápila třeba jen běžná viróza.

Držitel šesti Zlatých glóbů a dvou cen Emmy tak na sobě nedává nic znát.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...