Hvězda Sestřiček si ráda pořádně užívá!

Doktorka z Modrého kódu, herečka Kristýna Frejová (48), se do svatby nehrne. Zatím prý nepřišel ten správný čas.

„Nejsem vdavekchtivá a nikdy jsem nebyla. Ještě nenastal ten moment, abych si byla jistá, že s tím člověkem chci strávit zbytek života, abych řekla Ano,“ svěřila se herečka, která tvoří pár se sympaťákem Honzou.

Také vás může zajímat ...

Stejně jako ona i Honza má dceru – a staly se z nich kamarádky. Společně si užívají života, a nic jim tak prý nechybí. Před lety měla Kristýna obrovské psychické problémy, jež řešila nejenom s odborníky, ale i terapií – pobytem ve tmě.

Dostala se z toho a dnes si naplno užívá života a nových výzev. Vdavky ale nezavrhuje, jen prý potřebuje jistotu, která může přijít s věkem. „Třeba si budu jistá v příštím životě nebo v pozdějším věku. Ale nepatřím k těm, kteří by to jen kvůli mejdanu, kterému se říká svatba, chtěli uspěchat a vzít si jen tak někoho,“ říká.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama