Hvězda Sexu ve městě podniká s módou!

Seriál Sex ve městě udělal ze Sarah Jessicy Parker (54) slavnou ikonu. Jenže už se pár let nenatáčí a Sarah si kvůli tomu zoufá. Za každou cenu se tedy snaží udržet na výsluní. Kromě toho, že se věnuje filmu, tak má i vlastní značku bot, parfémů, šperků a módních doplňků.

Její jméno sice pořád prodává, ale pro ni to není dost, proto se stále žene dál. Nedávno dokonce začala fušovat do vinařství. Oslovila ji společnost z Nového Zélandu, zda by pro ně nechtěla vyrobit vlastní edici Sauvignon Blanc.

Také vás může zajímat ...

Je jasné, že herečka by se klidně rozkrájela, jen aby se o ní neustále mluvilo. Jenže kvůli svým vysokým ambicím zapomíná na svého manžela Matthew Brodericka (57) a své tři syny Jamese (17), Marion (10) a Tabitha (10).

Manžel už si na její zaneprázdněnost několikrát stěžoval, ale na rozvod to zatím nevypadá. To se ale může změnit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...