Hvězda StarDance je na pokraji sil

To, že zrovna herečka populárního seriálu První republika Veronika Arichteva (32) nemá tanec v těle, bylo jasné po první zkoušce na parketu. Kromě toho ale prožívá se svým tanečním partnerem Michalem Necpálem (31) opravdová muka.

Brunetce, která se netají tím, že nejraději obléká tenisky, se rozhodně nedá upřít snaha, jenže právě o to víc se asi na tanečním parketu během nácviků zapotí. „Cítím to už několik měsíců! Je to dřina. Jak říkal Michal, všechno mi trvá déle. Bolí mě i ušní boltce,“ postěžovala si Veronika. Kromě toho si neustále plete střídání nohou, bot i postavení. A co na to Michal?

Také vás může zajímat ...

Ten sice bere vše s rezervou a snaží se být hodně trpělivý, ale určitě by rád konečně došel do finálního kola. A to hlavně po tom, co s herečkou Miluškou Bittnerovou (40) v poslední řadě vypadl hned v prvním kole.

Zatne Verča zuby nebo se raději nebude chtít dál unavovat?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...