Hvězda Tváře Aleš Háma trpěl jako zvíře!

Nemohl ani mluvit! Zpěvák, moderátor, a současná hvězda megashow Tvoje tvář Aleš Háma (43) zažil na jevišti úplná muka! Co se stalo? Za všechno může jeho los, po kterém musel ztvárnit amerického legendárního zpěváka Barryho Whita (+58).

Jenže pod nánosem silikonových vycpávek v tváři, umělých rtů a umělých zubů nemohl ani mluvit, hýbat se, natož dýchat a zpívat. Aleš se ale s celou situací popral a zaslouženě si tak vybojoval první vítězství ve třetí řadě Tváře. Konečně tak zlomil své prokletí, kdy pravidelně končíl na posledním místě. „Potila jsem se v těch vrstvách vycpávek šíleně, ale pak jsem byl fakt dojatý.

Také vás může zajímat ...

Nečekal jsem takovou podporu,“ mumlal vyčerpaný Aleš.

To benjamínek soutěže Milan Peroutka (27) si svou přeměnu do energického zpěváka Enriqua Iglesiase (41) užíval. Měl sice nejdřív problém pořádně kroutit pánví v divokém latinskoamerickém rytmu, ale to mu jeho fanynky u obrazovek určitě odpustily. Jeho přeměna v sexy jižana byla dokonalá. Ale výhru mu před nosem přesto vyfoukl Aleš!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...