Hvězda Tváře Gondíková má mindráky jak hrom! Proč?

Známou herečku a moderátorku Adélu Gondíkovou (43) trápí strašák z nedávné minulosti! Řeč je o nadváze, kterou kdysi sympatická herečka trpěla! Prý vážila dřív o 15 kilo navíc a styděla se za svou postavu! Teď je Adéla hvězdou megashow Tvoje tvář a svá kila si pečlivě hlídá! Odmítá dokonce i nabídnuté sladkosti od svých kolegů.

Také vás může zajímat ...

„Chuť by byla, ale nechci být tlustá,“ odstrčila domácí koblížky, které ji nabízel zpěvák Milan Peroutka (27) od své babičky. Nepřehání to televizní hvězda trochu? Je přece jako proutek a její postavu by jí mohla závidět kdekterá mladá slečna.

Nebo jí děsí, jaký další opeřený obleček si pro ni pořadatelé zase připraví? Nic se ale nemá přehánět! Bojí se snad Adéla, že by už další boj s nabranými kily nevyhrála? Nebo má strach, že by její dlouholetý přítel herec Jiří Langmajer (50) zatoužil po mladším a hubenějším těle?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...