Hvězda Tváře Gondíková se stydí za své tělo!

Málokdo by to do okaté zpěvačky a moderátorky Adély Gondíkové (43) řekl, ale i tato krasavice trpí komplexy, že nemá dokonalé tělo. Ani její přítel, herec Jiří Langmajer (50), expert mezi proutníky ji, zdá se, nedodal dostatek sebevědomí.

Když se dozvěděla, že bude v Tváři ztvárňovat sexy australskou hvězdu Kylie Minogue (48), rozklepala se jako před maturitou. „Zjistila jsem, že budu zpívat písničku In your eyes a nemám mít na sobě skoro nic, jen takové plavky,“ vysvětlila Adéla.

Také vás může zajímat ...

Jelikož si o sobě myslí, že je stará a tlustá, vrhla se okamžitě do fitka a jídelníček ořezala až na suchou rýži, jen aby na ní před zraky národa nepovlával nějaký faldík. A nutno říct, že pokud nějaký měla, vidět rozhodně nebyl, a široký úsměv veškeré mindráky zamaskoval.

Zajímavé přitom je, že ani čtyři svalnatí naháči v lesklých slipech, kteří tančili kolem ní, Adélu vůbec z míry nevyvedli!

Koho si vylosuje příště?

Adéla Gondíková, Jiří Langmajer

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...