Tento článek je reklamním sdělením

Hvězda Tváře Vondráček v koncích: Konec vztahu?

Před půl rokem exceloval muzikant Petr Vondráček (40) jako imitátor Miro Žbirky nebo George Michaela v televizní soutěži, ale dnes má úplně jiné starosti. Zdá se totiž, že se mu hroutí jeho dlouhodobý vztah s produkční Bárou Janatkovou (34), se kterou má dceru Aničku (6).

Dosud spolu žili tzv. na psí knížku a Vondráček se vždy okázale prohlašoval za starého mládence. Vztah prošel několika peripetiemi, kdy před pěti lety pianista randil mj. s tanečnicí Adélou Hájkovou (39), vše se spravilo, ale teď se možná projevují všechny nevýhody volného vztahu. „Nechci o tom mluvit, nějak to je, ale jak, to vám říkat nebudu. Myslím si, že každý má v této disciplíně svých starostí dost,“ reagoval na přímý dotaz Vondráček, brzy patrně již opravdový a nefalšovaný „starý mládenec“.

Tento článek je reklamním sdělením
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...