Hvězda Ulice je už jen krůček od zhroucení!

Současná těžká situace přidělává Lindě Rybové (45) pořádné vrásky. Většinu času musí trávit doma se třemi dětmi, Rozárkou (17), Josefínou (16) a Františkem (13), a kontrolovat, jestli se učí v distanční výuce.

Nadšená z toho rozhodně moc není, a to i přesto, že se z Prahy celá rodina odstěhovala do jejich venkovského stavení. Teď, když jí zbyla jen menší role v Ulici, a mohla by si užívat chvíle s rodinou, kterou po většinu roku sotva vidí, tak se naopak trápí.

Také vás může zajímat ...

„Je fajn, že mám více času na rodinu i na sebe, jenže se přitom necítím svobodná,“ překvapila hvězda Ulice, která ještě nedávno litovala, že si nesplnila sen o čtvrtém dítěti. Divadelní pauza v ní vyvolává černé myšlenky a často si prý říká, že by dala všechno za to, aby svět fungoval jako dřív.

V Ulici prožívá v roli Blanky velké trable, které léčí alkoholem. Hrozí to snad v reálu i Lindě? Pomůže jí manžel David Prachař (61)?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama