Hvězda Ulice k smrti nesnáší návštěvy

Herečka známá ze seriálu Ulice jako drbna Nyklová a zároveň tvář z naší reklamy na časopis Můj čas na kafíčko Jaroslava Obermaierová (73) patří mezi jedince, kteří nesnášejí návštěvy. Mnohem raději je, když si může sednout nebo i lehnout k nějakému filmu a pořádně si odpočinout.

Návštěvy u sebe na chalupě, kde tráví léto, prý proto nevidí ani trochu ráda. Co jí vadí? Herečka prý potřebuje k životu hlavně klid a pohodu, čímž vyvrací představy řady přátel, kteří si myslí, že když za ní vyrazí, tak je vždy nadšeně pohostí: „Mám ráda pořádek, navíc jsou ty návštěvy vždycky dost náročný. Vařením strávím celý den a další den to všechno uklízím. Každá návštěva udělá bordel.

Také vás může zajímat ...

Pořád kolem nich chodím, vysypávám popelník, uklízím talířky,“ postěžovala si Obermaierová, která místo návštěv raději tráví svůj volný čas někde v lese, kde sbírá houby.

Ty pak prý rozdává všem svým přátelům.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...