Hvězda Ulice letěla na dlažbu

Oblíbená postava Světlany, kterou v Ulici hrála Tereza Bebarová (44) více než 15 let, končí. Herečce bylo sděleno, že si s její postavou už scenáristé nevědí rady, ale ze zákulisí prosakují úplně jiné zprávy.

Také vás může zajímat ...

Zdálo by se, že pofidérní věrnost jedné televizi se už dávno nenosí, vždyť mnozí herci se objevují v pořadech Novy, ČT, Primy atd. Nicméně za koncem Bebarové v Ulici je údajně její moderování úspěšného projektu Peče celá země na České televizi, které na Nově vzbudilo nevoli.

„Mé svědomí je čisté,“ tvrdí herečka. „V době, kdy jsem pořad o pečení podepisovala, mi na Nově smlouva končila, a navíc mi bylo řečeno, že moderace na konkurenční TV nikomu nevadí.“ Na Nově by Terezina účast patrně nevadila, pokud by televizní pořad Peče celá země neměl úspěch.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...