Hvězda Ulice má naplánovaný funus

Býval oporou nekonečného seriálu Ulice, ale dnes Ondřej Pavelka (62) utkvěl spíš jako praštěný horal z komedie Padesátka. Že život nebere herec tak úplně vážně, naznačují jeho morbidní úvahy o rituálu, který si vymyslel pro okamžik, až to s ním definitivně švihne.

Naplánoval si totiž podrobně, co se má dít během jeho pohřbu. Chce mít poslední rozloučení v podzemním foyeru pražského divadla Rubín, kde se u jeho rakve (neřekl, zda uzavřené či otevřené) bude konat večírek. Pak kulisáci vezmou truhlu s Pavelkovým tělem a ponesou ji po schodech, kde jim podle plánu vyklouzne a odkodrcá po schodišti zase zpátky.

Také vás může zajímat ...

Jak herec zdůraznil, peníze na tuto pohřební jundu už složil, spoléhá se, že kolegové vyberou tu správnou hudbu a občerstvení a hlavně si přeje, aby na jeho funuse vládla legrace.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...