Hvězda Ulice přechází do Ordinace!

Bráno sportovní hantýrkou, je to přestup roku! Nestává se často, aby významná postava přeskočila ze seriálu do seriálu, ale v případě herce Roberta Jaškówa (46), specialisty na vyšinuté postavy, to tak lze směle nazvat.

Díky své zvláštní tváři ztvárňuje herec postavy různých podivínů. Proslavila ho postava neúnavného policisty v Expozituře, v seriálu Ulice hrál mafiána, a teď nastupuje do Ordinace, kde bude hrát doktora Leoše Máru, který bude mít pletky s drogami. „Budu pěkný křivák,“ směje se herec.

„Tak se na mě podívejte, copak já můžu se svým obličejem hrát prince?“ Jeho postava rozhodně nepřispěje k propagaci dobrého jména našeho zdravotnictví. V nemocnici bude krást léky a šňupat, což mu podle zpráv ze štábu zatím příliš nejde.

Také vás může zajímat ...

Bodejť by taky jo, když je tu starý poctivý kokain nahrazen moučkovým cukrem!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...