Hvězda Ulice těhotná. Musí se měnit scénář!

Nekonečný seriál Ulice začíná být pověstný tím, že mu herečky padají do těhotenství jako zralé hrušky. Už kdysi jim vletěla do „jináče“ Michaela Badinková (39), po ní Tereza Bebarová (43) a teď představitelka Gábiny Pumrové Aneta Krejčíková (26).

Zatímco ona je zasněná a šťastná, méně šťastní jsou scénáristé, kteří musejí její dějovou linku kompletně přepsat. Zatímco vyjádření jejího přítele, trenéra a učitele tělocviku Ondřeje Rančáka (33) není nikde zaznamenáno, Anetka se veze na vlně nadšení: „Ano, je to tak. Jsem těhotná a šťastná.

Také vás může zajímat ...

Oba jsme si to přáli a opravdu jsem zvědavá, jak nám to maličké změní život.“ Se svatbou přitom zatím nepočítají, přestože jsou oba zasnoubení už od loňského února.

Anetu tehdy Ondřej požádal o ruku na jevišti Fidlovačky po představení Magor.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...