Hvězda Ulice už leží doma. Co se jí stalo?

Jen, co nastoupila jako nová posila do populárního seriálu Ulice, už hrozí, že bude na nějaký čas chybět. Herečka Linda Rybová (43) totiž přiznala, že je na změny velmi háklivá. A co se stravování týče, tak dvojnásob.

Také vás může zajímat ...

Linda se snaží za všech okolností jíst zdravě a to není během natáčecího kolotoče nekonečného seriálu žádná sranda. „Můj žaludek na to bohužel reaguje tak, že mě občas bolí. Někdy hřeším i tím, jak jím ve špatný čas,“ nechala se slyšet drobná blondýnka.

Otázkou tak zůstává, jak dlouho snese vražedné tempo každodenního poskakování na place. Pokud bude mít dlouhodobě problémy, mohlo by to pro ni znamenat i konečnou. Na jejích scénách je totiž závislých hodně dalších kolegů, na což třeba v Herbáři pouze s kamarádkou Kateřinou Winterovou (42) asi nebyla zvyklá. Jak si s tou překážkou Linda poradí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...