Hvězda už bydlí s miláčkem!

Stačilo jediné natáčení show Tvoje tvář má známý hlas, a život Evy Burešové (27) se otočil vzhůru nohama.

Hlavní hvězda Slunečné se tam na první pohled bláznivě zamilovala do známého televizního šéfkuchaře Přemka Forejta (33) a dlouho to před všemi tajila. Jak ale konečně prozradila, tak už spolu dokonce bydlí v jejím novém bytě.

Také vás může zajímat ...
Vypadá to, že Eva konečně našla toho pravého. Snad se jim do vztahu nebude příliš plést kuchařovo předchozí nevydařené manželství.

Vzhledem k tomu, že Eva dosud neměla na chlapy moc štěstí, chránila si dlouho své soukromí a o vztahu s Forejtem odmítala mluvit. Velmi ostře se navážela do fanoušků a novinářů a žádala je důrazně o to, aby respektovali její soukromí.

V minulosti se prý všechno, co řekla, otočilo proti ní nebo to bylo sprostě překrouceno. Burešová ale věří, že teď to bude jiné. Prozradila, že jí její kuchař doma úžasně vyváří a stará se o ni i jejího syna Nathaniela (3) naprosto ukázkově. Nezbývá než doufat, že tentokrát to už Evě doopravdy vyjde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama