Hvězda Vyprávěj už umí držet mobil

Hvězdy českých seriálů bravurně ovládají informační technologie, surfují na internetu, prezentují se faceboocích a instagramech, natáčejí se, využívají chytré aplikace.

Naprostou výjimkou je oblíbený herec Svatopluk Skopal (67), který, jak nedávno náhodou vysvitlo, ustrnul ve století páry. Když má ve filmu volat mobilem, musejí mu ukázat, jak se to dělá, sám totiž žádný nemá. Nevlastní ani počítač, propracoval se jen k telefonu se záznamníkem.

Také vás může zajímat ...

„Doma mám pevnou linku s kecátkem, kam mi to namluví, a já mu pak zavolám,“ říká Sváťa bez obav, že by mohl třeba přijít o kšeft. Čas nejraději tráví s manželkou na chatě v divočině, kde není ani elektřina. Nyní se ale naučil mobilní telefon aspoň držet, předvedli mu to při natáčení seriálu Tři poldové a nemluvně, bylo to nutné pro roli.

Tak přece pokrok!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...