Hvězda z Ordinace propadla plastikám! Nový muž na obzoru?

Její postava v Ordinaci je sice dost nepřehlédnutelná, ale nikoli hlavní. Martinu Randovou (48) mají fanynky rády za to, že svého „Boba“ Martina Zounara (53) přivádí k šílenství. Tak funguje jako faktor pomsty mužům jako celku a s takovou image se v reálném světě partner hledá těžko.

Před třiceti lety vložila veškeré ambice do svého povolání. Herečka Martina Randová (48) v tom samozřejmě není jediná, dokonce se jí do značné míry na rozdíl od mnoha kolegyň podařilo před pěti lety Ordinací opravdu prorazit, jenomže to už byla ve věku, kdy se její vrstevníci poohlížejí po mladších
krasavicích.

Také vás může zajímat ...

Navíc už několikrát přiznala, že byla v mladších letech – a vlastně stále je – dost vybíravá, takže salonní fešáci, které by si časem „převychovala“, nepřicházeli v úvahu. Dva vážné vztahy s potenciálně ideálními muži, o kterých se zmiňuje, jí kdysi nevyšly, jeden dal přednost její kolegyni.

Jak dnes říká, měla a má kolem sebe atraktivních chlapů habaděj, ale když se nepřihlásí pověstná chemie, ví, že má pouze další ho dobrého kamaráda. Jak vůbec vypadá muž jejích snů?

„Vždycky mě zaujmu stejné typy. Jsou hodní, inteligentní, mají smysl pro humor, mají rádi svoji práci, jsou velkorysí, jsou v pohodě, nenáladoví, berou mě takovou, jaká jsem.

Problém jménem maminka

Nechtějí mě vůbec měnit, jsou věrní a milují mě.“ Jenže v tom je možná ten problém… O svém otci herečka téměř nemluví, rodiče se patrně rozvedli už dávno, ale byl to on, kdo ji k divadlu a před kameru přivedl.

V šestnácti za ním jela do Plzně, kde ji přihlásil na konkurz do Diskopříběhu, kde si pak skutečně zahrála. Všeobecně se ale ví, že bydlí s maminkou, kterou si do Prahy přistěhovala před pěti lety, jakmile si na Proseku koupila na hypotéku byt. Maminka je churavá, což prý byl hlavní důvod, proč si ji z rodného Stodu přivezla.

Což sice svědčí o dobrém charakteru, ale, málo platné, na potenciální ženichy to působí trochu jako repelent na komáry. „Někdy se dostanete do situace, kdy se musíte rozhodnout, že buď váš nejbližší bude sám, daleko od vás, nebo ho nenecháte trpět samotou a pomůžete mu.

A to se stalo mně. Mamince nebylo dobře a já udělala naprosto přirozenou věc,“ říká herečka a naznačuje, že stálou vážnou známost sice nemá, zato těch občasných a chvilkových je habaděj. Jenže – neříká to proto, aby jí novináři dali pokoj a nevypadala jako panenka v koutě? Musela by být hodně dobrá tajnůstkářka!

Martina na sobě stále pracuje

Fakt je, že nástup do Ordinace kupodivu dal jejímu životu znatelně pozitivní směr, a to nejen co se týče financí. Do té doby sice hrála v Praze divadlo, ale televize, o filmu nemluvě, k ní byla skoupá. Bydlela v podnájmu, četla motivační brožury a psala si do deníčku předsevzetí.

Ač své tělo týrala dietami, trpěla nadváhou. Zkrátka se ve snaze na sobě pracovat a konečně prorazit v branži potácela v bludném kruhu. Tím také, jak říká, přitahovala lidi, kteří ji udržovali v marasmu a kterých se měla ve skutečnosti zbavit.

Když se ale ukázalo, že ji do Ordinace nejen vezmou, ale také tam jako šílená manželka Heluš zůstane, jako by z ní spadly okovy a uvolnily se napjaté nervy. Na diety se vykašlala, tělo přestalo vytvářet zásoby, a během chvíle shodila 24 kilo!

Jak je na tom se Zounarem?

Další posun přišel, když začala moderovat pořad O 10 let mladší. Série, kde se stárnoucími ženami soucítí, když absolvují liposukce, plastiky a botoxy, přčemž s nimi pak brečí jako želva, ji samotnou přivedla „pod nůž“ plastického chirurga.

Tvrdí, že si nechala upravit jen víčka, ale najednou je skoro bez vrásek a je celá jiná. V herecké branži hraje roli náhoda a klika a tu nakonec Martina měla. Dlouho hrála na oblasti v Mosteckém divadle, odkud ji znal Petr Rychlý (54) a přes něho dlouholetý principál Divadla Na Fidlovačce Tomáš Töpfer (69), který ji na Fidlovačku vzal – ale jako obchodní referentku.

Až když si po roce řekla aspoň o malou roli, vpustil ji na jeviště, a pak rolí postupně přibývalo. I v Ordinaci měla štěstí, že tam před ní byli Rychlý s Martinem Zounarem (53). Nejdřív se mihla v 1. řadě v malé roli, ale po letech ji na Heluš doporučil právě Zounar , a producenti věděli, že s ní neriskují.

Od té doby se spolupráce s Martinem pozoruhodně rozběhla, hrají spolu v seriálu, v divadle a mají úspěšný zájezdový pořad. Randová tvrdí, že si s živelným kolegou rozumějí a nevadí jim ani těsný tělesný kontakt, ba ani líbání, z kterého měla zkraje hrůzu. Je to taky ve výsledku vidět, diváci je dávají dohromady i v civilu:

„Byli jsme třeba s Martinem nakoupit a paní u kasy říká: ‚Tak je to pravda, jste spolu.‘ A tvářila se, že objevila Ameriku. Tak jsme ji u toho nechali…“ Kdysi dávno, na škole, byl prý jejím partnerem krásný herec Filip Blažek (46), ale otázka je, na které škole.

Existuje tajný milenec?

Spojuje je jedině pražská DAMU, kde Blažek studoval a kam se hlásila i Martina, kterou ovšem nepřijali, zato ale pak téměř okamžitě dostala angažmá v Horáckém divadle v Jihlavě – na nějaký „vztah“ tudíž mnoho času nezbývalo. Zajímavější než tyto předpředloňské sněhy je otázka, zda dnes existuje nějaký „muž X“.

Pokud hereččin temperament nevyčerpávají často šílené eskapády Heluš s Bobem Švarcem, kdy je s podivem, že aspoň jednoho z nich dosud neranila mrtvice, fyzický přerod Martiny Randové je až udivující.

Z kdysi oplácané ženy, která se trápila hladem tak, že jednou i omdlela na jevišti, je i zásluhou plastických operací (kolika, ví jen ona sama) atraktivní žena. Ve zmíněném televizním pořadu jí evidentně poradili i s líčením, takže pokud si najde mezi natáčením, divadlem a zájezdovými pořady čas, nepochybně partner existuje.

Tajnosti kolem něj ale dávají tušit, že bude ženatý nebo zainteresovaný jinde. Anebo na fanoušky „Heluš“ čeká velké překvapení?

Heluš zasahuje aneb Fantozzi v sukních

Bobo Švarc si, jak známo, vzal Heluš, protože mu kolegové namluvili, že je bohatá a smrtelně nemocná. Až pozdě zjistí, že je nejen chudá, ale i cvaklá, nepříliš chytrá, excentrická a zdravá jako řípa.

Heluš se vyválí v hnojišti, předvádí žárlivé scény, vyrábí zmatky, a vůbec si počíná jako jedinec, který by v reálu už zdobil polstrovaný pokoj na psychiatrii.

Kvůli příbuzným uspořádají Heluš s Bobem doma romský večírek. Nasadí mu parohy na golfovém turnaji. Po jistém čase je z ní Bobo tak zoufalý, že se ji pokusí zabít – při tom se ale přizabije sám. Jindy ji zase topí ve vaně. V jednom díle běhají nazí po nemocnici.

Bobo jí dá do kosmetiky krém na boty, ona jemu červy do jídla. Rozstříhá mu drahý oblek. Věnuje mu slepici (Bobo z nich má fobii). Po třech letech se rozvedou, ale když jim umírající majitelka kamionové firmy odkázala vilu a velké peníze pod podmínkou, že se vezmou a budou spolu žít, zase se vzali. O peníze brzy přišli, ale kabaret pokračuje dál.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...