Hvězdě Pomády se vrátila rakovina

Americká herečka a zpěvačka australského původů Olivia Newton-John (68), která se proslavila jako Sandy ve filmovém muzikálu Pomáda, má na stará kolena proklatou smůlu. Vydala se s bolestí zad k ortopédovi, ale to, co pokládala za ischias, se ukázalo být mnohem vážnější.

Už jednou rakovinu porazila. Vyjde to i teď?
Už jednou rakovinu porazila. Vyjde to i teď?

Podle sdělení lékařů se jí vrátila rakovina prsu, ze které se vyléčila už před pětadvaceti lety, a projevila se tak, že prorostla do dolní části páteře, do křížové kosti. Zpěvačka zprávu oznámila fanouškům na sociálních sítích, zrušila všechny své koncerty a doma ve výzkumném centru rakoviny v australském Melbourne zahajuje léčbu nejmodernějším fotonovým ozařováním.

To se brzy projeví na jejím vzhledu, začne trpět nevolnostmi a budou jí padat vlasy, ale Olivia je odhodlaná všechno přetrpět a vrátit se na pódium.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...