Hvězdné manýry! Čím štve své kolegy?

Přítel moderátorky Evy Perkausové (26) si svoji hvězdičku pořádně rozmazlil. A podle okolí Perkausové už její zhýčkanost překračuje všechny meze.

Moderátorka pořadu Showtime si vždy hledala bohaté muže, kteří jí dopřáli luxus, na který je zvyklá. Ivan Heco (37) tak není výjimkou. Jak žijí v soukromí je samozřejmě jejich věc a nikdo by neřekl ani popel, pokud by ovšem její hvězdné manýry nezačaly zasahovat i do její práce.

Také vás může zajímat ...

Eva, která patří k nejmladším ve své branži, prý kašle na přípravu, která je samozřejmostí i pro mnohem zkušenější profíky. Nějaké jazykolamy Evu dokonce vůbec nezajímají. Před vysíláním si prý chodí raději užívat do wellness.

Napřed si ve vířivce klidně pochutná na ovoci, pak si skočí do sauny a nakonec si dopřeje relaxační masáž od profesionálů. Stres jí tedy nehrozí ani omylem!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...