Hvězdu Luneticu zatýkalo policejní komando!

Zajímavé je, že členové mizerných kapel mívají podobné průšvihy, jako by byli členy Rolling Stones. Klasickou ukázkou je Martin Kocián (40) z bývalé chlapecké kapely Lunetic, kterého v září nebo v říjnu čeká soud.

Doma totiž s paní manželkou rozpoutali takovou rvačku, že by se za ni nemuseli stydět ani ve Válce Roseových. „Manželka na mě vzala golfové hole, dělá kickbox, má sílu. Poprali jsme se. Už předtím jsme měli bouřlivý vztah. Zlomil jsem jí žebra,“ referuje Martin s tím, že se chystá zpívat v kostelním sboru, aby vycvičil hlas a mohl zpívat v revivalové kapele, která už má dohodnuté koncerty.

Jenomže takhle bájí Martínek už roky. Naposledy si letos v květnu půjčil pět tisíc od servírky v baru v Mostě s tím, že má vystoupení na Slovensku.

Také vás může zajímat ...

Vše pak zahučelo do drog a hracích automatů…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...