Hvězdy budou bez práce?

Milovníci seriálu Modrý kód budou asi šokováni, ale proslýchá se, že seriál po třech letech končí. Prý ovšem zvláštním způsobem. Vše se prý transformuje do nového, volně navazujícího seriálu Sestřičky Modrý kód.

Také vás může zajímat ...

Ten bude více o milostném životě zdravotních sester. Jak budou herecké hvězdy v rolích lékařů akceptovat, že se z nich stane pouhá ozdoba sester? Každopádně nemocnice tvořená pouze sestrami by byla dost podivný ústav.

Se souvisí zřejmě i to, že už z Kódu zmizela Eva Josefíková (30), která se objeví ve Slunečné, kde nahrazuje těhotnou Veroniku Arichtevu (34), a kdoví, zda ji tam další „lékaři“ nebudou následovat. Na Primě se možná rozhodli šetřit a štědře placených herců, jako jsou Roman Zach (47) nebo Saša Rašilov (48), se možná chtějí zbavit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...