Hvězdy říkaly pravdu, ale já se špatně rozhodla!

Měl odvahu mě oslovit a já ho proto považovala za toho pravého!

Z horoskopu vyčteme možnosti. Jestli je využijeme, je pak na nás.

K astrologii mě přivedla moje kamarádka Marie. Díky ní jsem alespoň trochu porozuměla světu osobních horoskopů a přestala brát vážně různé věštby pro jednotlivá znamení, která jsem četla v novinách a časopisech. Postupně jsem se naučila i rozeznávat dny, které pro mě byly důležité.

Také vás může zajímat ...

Naprosto ideální čas a místo

Byla jsem několik let rozvedená. Měla jsem kamaráda, s nímž jsem udržovala nezávazný vztah, ale přestávalo mě to uspokojovat. Chtěla jsem někoho natrvalo a vedle sebe. Začala jsem proto hledat a doufala, že mi v tom hvězdy pomůžou. Marie, která byla zkušenější, mi pomáhala najít vhodné dny a vztahy mezi planetami, zejména k mojí Luně a Venuši. Obě jsme se pak shodly na jedné neděli.

Marie potvrdila, že takhle ideální den k setkání s někým novým, kdo vejde do mého života, ještě neviděla. Z jejích výpočtů a předpovědí vycházelo, že svého osudového neznámého bych měla potkat na oblíbeném místě.

A tím byla jednoznačně cukrárna nedaleko našeho domu, kam jsem chodívala na kávu a zákusek.

Pochopila jsem to až později

Asi bych v cukrárně proseděla celý den, ale horoskopy dokážou být tak přesné, že stanoví i nejlepší hodinu pro nějakou akci. Když jsem vešla ve dvě odpoledne dovnitř, spatřila jsem hned tři osamělé muže. Byl to natolik neobvyklý pohled, že mě přesvědčil o mimořádnosti dané chvíle. Můj pohled se postupně střetl s očima každého z nich. Jen jeden měl odvahu vstát, přistoupit ke mně a oslovit mě.

Takto začal můj vztah, který byl ze začátku plný krásných zážitků, později už jen plný utrpení. Rozešli jsme se po půl roce. Shodou okolností jsem se pak v cukrárně potkala s jedním z těch dalších dvou mužů. Pamatoval si na mě a přiznal se, že jsem se mu líbila, ale nenašel odvahu mě oslovit. A nyní už to napravit nemohl, byl dva měsíce šťastně zadaný.

Hvězdy tedy nelhaly, jen já je v onu osudovou chvíli boužel nepochopila!

Eva R. (42), Olomouc

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...