I po letech na sebe žárlí?

Před pár dny se manželé objevili v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (49) žije se svým mužem Petrem Maláskem (56) už přes dvacet let.

Zajímavé ale je, že na sebe manželé očividně neustále žárlí. Jde však o zdravou žárlivost, nebo to dochází do extrémů?

Také vás může zajímat ...

Muži jí nabízeli sex

Dana se v pořadu rozpovídala o době, kdy hrála mrchu v seriálu Rodinná pouta. „Když jsem je točila, dostávala jsem spoustu nabídek na sex. Někteří pánové mi psali, co všechno by se mnou prováděli,“ přiznala jindy spíše stydlivá Dana.

Nemůže manžel překousnout, že je pořád tak na očích?

Její manžel na to ihned reagoval, bylo vidět, že mu to není ani trochu příjemné. Neměl to prý rád tehdy a nemá ani teď. A zřejmě aby nezůstal pozadu, pochlubil se i on jak ho obdivovatelky zvaly na oběd.

Co před veřejností tají?

Vytáhl sice trochu slabší kalibr, ale i to se koneckonců počítá. Nicméně i po této malé „slovní přestřelce“ si stojí za tím, že jejich manželství je harmonické.

Podle zlých jazyků to však není pravda, a to už hodně dlouho. Manžel údajně nemůže překousnout, že Morávková neustále muže provokuje. Tu to ale zjevně ani trochu netrápí a vše si užívá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama