I po letech se překvapují

Jejich manželství patří mezi ta nejdelší v českém showbyznysu. Řeč je o herečce Daně Morávkové (49), která září v seriálu Ordinace v růžové zahradě, a o jejím muži Petru Maláskovi (56), který je vynikajícím klavíristou.

Pár tvoří už téměř pětadvacet let a herečka přiznala, že i po tolika letech se s manželem dokážou navzájem překvapovat.

Také vás může zajímat ...

Už řeší dárky k Vánocům

„My jsme spolu rádi. I když to vypadá tak, že jsme spolu pořád, spíše se tak potkáváme, proto milujeme v životě zážitky a dokážeme se překvapit třeba nějakým výletem či dovolenou,“ svěřila se Dana.

Manželé neponechávají nic náhodě a údajně už teď řeší, co si dají k Vánocům. Morávková už pro Maláska dokonce jeden dárek má a přemýšlí, co dalšího mu pořídí.

Prozradila, že její manžel nesnáší nákupy, a tak mu vždy něco hezkého přinese Ježíšek. Zato ona se nebojí říct, co by si přála!

Plní jí všechna přání

Herečka přiznala, že by pod vánočním stromkem ráda na-šla krásný náramek nebo náušnice. Sice to pronesla s humorem, je ale jasné, že jí manžel přání s radostí splní.

A zřejmě i to je recept na jejich dokonalý svazek. Morávková s Maláskem totiž na svém vztahu neustále pracují.

Vždyť i po tolika letech jsou do sebe pořád zamilovaní, jako tomu bylo na začátku. Není tedy ani trochu divu, že nejedna hereččina kolegyně na ně neuvěřitelně žárlí. A opravdu mají proč

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...