I po sedmdesátce moc rád svádí ženy!

První manžel Ladislav Frej.

Herec Ladislav Frej (77) si nikdy nedovedl svůj život bez žen představit. Nikdy se netajil tím, že stále nemůže odolat kouzlu cizích žen. V minulosti ženy střídal často, nemohl se usadit a měnil i své manželky.

I když dnes už sice 11 let randí s Gabrielou Mrkvicovou (54), která je o třiadvacet let mladší, stejně mu to nebrání v tom, aby se i při ní zajímal o cizí ženy, a dokonce o nich i sní. „Rád se za pěknou ženou otočím a v duchu si říkám, to musela být zamlada kočka. V mých očích jsou ale ženy krásné v každém věku,“ přiznal „donchuán“ Frej.

Také vás může zajímat ...

Možná že po smrti své manželky Věry Galatíkové (†69) není ani v současném vztahu spokojený.

Proč spolu nechtějí bydlet?

S předčasným odchodem své nemocné ženy se dodnes úplně nevyrovnal, i když se mu prý současná partnerka snažila pomoci. Přestože herec tvrdí, že jejich vztah žádnou krizí neprochází, tak to, že spolu dodnes nebydlí, vypovídá spíše o něčem jiném. Prý se dohodli a každý tak má svůj klid v pohodlí vlastního domova a jen se navštěvují. Zní to dost zvláštně, ale prý jim to tak vyhovuje.

Právě proto, že spolu nejsou, když mají špatnou náladu nebo jsou na sebe naštvaní, jim to klape. Jestli ovšem Frej nevyužívá tento mezičas ke sbližování s jinými ženami. On však tvrdí, že to dělal jen v době, kdy byl ještě mladík. „Měnil jsem za život už hodněkrát a tentokrát už určitě nebudu,“ řekl rezolutně herec.

Je to opravdu tak, nebo si tajně hledá ve svém věku mladší milenku?

Rád porušuje pravidla

Přestože tvrdí, že už seká latinu, tak se určité svobody, kterou mu poskytuje soukromí jeho řadové vilky, nechce vzdát. Na kompromisy spojené se společným bydlením ve dvou už nechce přistupovat. Zřejmě má špatné zkušenosti z minulosti, a proto nechce k něčemu tak zásadnímu vůbec přistoupit. „Bydlet sám má něco do sebe. Jsme tak domluvení. Není to ale úplně striktní, když je hezky, tak Gábina bývá často u mě, třeba i týden v kuse,“ svěřil se herec s tím, že se jeho partnerka pak celý den stará o rozlehlou zahradu, což je její největší koníček.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...