I přes chemoterapie pracuje Postránecký dál!

Ačkoli oblíbený herec Václav Postránecký (75) svou nemoc dlouho tajil, nakonec fanouškům vysvětlil, proč je poslední dobou jako vyměněný. Na vině je zákeřná rakovina, která ho chtě nechtě nutí pravidelně docházet na nepříjemné chemoterapie.

Také vás může zajímat ...

Jenže místo toho, aby tedy Vašek odpočíval a čerpal síly, pustil se do nového seriálu Krejzovi, kde obsadil jednu z hlavních rolí. A to mu na jeho zdravotním stavu rozhodně nepřidá. „Zatím se držím, přestože podstupuji chemoterapie,“ nechal se slyšet.

K tomu musí čelit konkurenci jiných pořadů a seriálů a denně se strachovat o to, že ho z televizních obrazovek nadobro stáhnou. Proti vlastnímu zdraví jsou sice takové problémy momentálně až jeho druhotným bojem, ale jako profesionálovi mu určitě není jedno osud tak velkého projektu. Jak takovou zátěž zvládne? Nezbývá než držet palce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...