I v sedmdesáti se cítí jako puberťák!

Který muž by si nepřál žít neustále obklopen krásnými ženami? Herci Pavlu Zedníčkovi (70) se tento nádherný sen splnil, když našel své štěstí nejen doma, ale i v práci. Ať už je kdekoli, vždy má po svém boku nějakou sexy krasavici. Před časem sice oslavil sedmdesátku, zřejmě si ale z vyššího věku nic nedělá. Síly a ani radost ze života mu neschází, a tak pořád pracuje.

Připadá si prý pořád jako patnáctiletý puberťák. Přesto se nijak netají tím, že už ho občas trápí zdraví.

Také vás může zajímat ...

„Tělo si občas dělá, co chce, ale hlava se pořád cítí mladě,“ vysvětlil Zedníček.

Na nedostatek žen si nemůže stěžovat

O Pavlovi se říká, že má slabost pro krásné ženy. Vždyť má také jednu doma a jednu v práci, tudíž si může klidně připadat skoro jako v harému. „Já jsem obecně takový věrný a nerad opouštím to, na co si zvyknu,“ řekl herec o své manželce Haně Kousalové (57), kterou si vzal před třemi lety na Floridě, a jsou spolu dlouhých sedmnáct let.

Zatímco se svojí další, tedy hereckou manželkou Janou Paulovou (64) je mnohem déle. „S Janou jsme spolu víc než se svými oficiálními partnery. Ale oni už si zvykli, co jim ostatně také zbývá, jsme komedianti a jezdíme spolu po štacích,“ vysvětlil Pavel a dodal, že Hanka musela také překousnout fakt, že spolu s Janou často leží v jedné posteli.

Je tedy možné, aby s ní svou ženu podvedl?

Původně si ji nechtěl vzít

Jana Paulová už je léta spokojeně vdaná za hudebníka Milana Svobodu (68), takže ji nic takového ani nikdy nenapadlo, protože jsou prý s Pavlem velcí přátelé. Ostatně sám Zedníček má co dělat, aby učinil šťastnou svou vlastní ženu. Alespoň před třemi lety se mu to částečně povedlo, když si ji vzal, svatbu totiž rozhodně neplánoval. Pro její spokojenost by prý udělal cokoliv.

„Já bych se bez oficiálního papíru obešel, ale ženy to tak mají rády. Taky už nejsem nejmladší a jednou mě bude muset někdo chovat, tak ať to udělá moje žena,“ míní Pavel. Hanka to ale vysvětlila po svém: „Vždycky jsem byla Pavlova žena. Jen teď jsem papírová jako pes. Z legrace říkám, že když má pes papíry, má větší cenu, ale milujete ho i bez papírů.

Máme to s Pavlem stejně.“ Je tedy zřejmé, že oba manželé mají pevný vztah a spojuje je navíc také společný humor, který mají oba ostrý jako břitvu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...