Idol žen je zničený, nešťastný a sám

Po třiceti letech zůstal John Travolta (66) vloni v červenci sám. Jeho milovaná manželka Kelly Preston (†57) zemřela po dvou letech náročného boje s rakovinou.

O její nemoci věděli jen ti nejbližší, před veřejností své potíže tajila. Travolta prožil bez manželky vloni v prosinci první Vánoce, jeho smutek se však za ten necelý rok nijak nezmenšil.

Také vás může zajímat ...

Život ho prý vůbec netěší, a to i přesto, že vychovává dceru Ellu (20) a syna Benjamina (10). Krásná blondýnka byla pro herce zkrátka vším a její odchod ho srazil na kolena. Často o ní říkal, že je jediným člověkem, který ho dovede vyvést ze tmy.

V současné době se Travolta potácí v beznaději. Mnozí se domnívají, že by si možná měl najít časem novou partnerku, o něčem takovém ale nechce ani slyšet.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama