Igor Bareš: Krade věci ze hřbitovů

TK Znameni kone

Herec Igor Bareš (52) všechny vyděsil přiznáním svého neobvyklého koníčku a úchylky. Netají se totiž tím, že rád navštěvuje hřbitovy a odnáší si z nich různé, až děsivé suvenýry, které následně shromažďuje na své chalupě.

Také vás může zajímat ...

Nesoustředí se pouze na hroby známých osobností, ale i na obyčejné lidi, které vůbec neznal! „Našel jsem skutečnou lidskou pažní kost, což nám potvrdila naše příbuzná, která je patoložka,“ řekl Bareš o svém úlovku z okolí kostela v Mnichově Hradišti.

Od hrobu autora Švejka, spisovatele Jaroslava Haška (†39), si například odnesl hrstku hlíny. Pyšní se také větvičkou ze stromu, který roste poblíž místa posledního odpočinku Jakuba Jana Ryby (†49) v Rožmitále pod Třemšínem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...