Igor Bareš: OBUL SE DO SVÉ BÝVALKY

Peněz není tolik

Přestože se IGOR BAREŠ (51) snažil bojovat proti rozhodnutí soudu, který mu nedávno nařídil zvýšit částku alimentů na dceru z předchozího vztahu SONJU (19), nepodařilo se mu rozsudek zvrátit. Z původních 12 000 korun, tak bude muset měsíčně platit 18 000! A co víc! Dalších 100 000 bude muset doplatit jako rozdíl částky za uplynulá léta.

Budou ho ždímat dalších 6 let?

Herec, který má se svou současnou manželkou další dvě malé děti se kvůli tomu už koncem minulého roku psychicky zhroutil. „Peněz není tolik, aby dospělá holka musela dostávat 18 000 měsíčně,“ okomentoval to Bareš a dodal: „Nehledě na to, že maminka by měla na její výchovu přispívat stejnou částkou, což se tuším neděje. “ Na svou povedenou dcerušku bude muset platit ještě pět či šest let.

Také vás může zajímat ...

Sonja se totiž rozhodla jít na vysokou školu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...