Igor Bareš prohrál soud a musí platit!

Tře bídu s nouzí

Ocitne se na mizině?

Herec IGOR BAREŠ (50) to v soukromém životě nemá vůbec jednoduché. Bývalá manželka ho totiž dohnala k soudu kvůli navýšení alimentů na jejich společnou dceru SONJU (19)! Soud jí dal za pravdu, a tak teď bude muset herec každý měsíc platit neuvěřitelných 18 000 korun.

Finanční tíseň Rozsudek ale ještě není pravomocný. „Rozhodnutí soudu mi ještě nepřišlo, až přijde, budu se odvolávat,“ prozradil sklesle herec. Ten totiž nemá z čeho alimenty platit! Už jen 12 000 korun, které platil doteď, na něj byly příliš.

Také vás může zajímat ...

„Už ta částka byla ale léta velmi vysoká, s tím se však nedalo nic dělat. Dokonce jsem ani soud nežádal o snížení výživného v době, kdy se mi změnila sociální situace a narodily se mi dvě děti. Měl bych na to patrně nárok,“ nechal se slyšet Igor, jehož jediný stálý příjem plyne z Divadla na Vinohradech a ke všemu splácí hypotéku na rodinný dům.

Proto hrozí, že se co nevidět dostane do obrovské finanční tísně!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...