Igor Bareš prohrál soud a musí platit!

Tře bídu s nouzí

Ocitne se na mizině?

Herec IGOR BAREŠ (50) to v soukromém životě nemá vůbec jednoduché. Bývalá manželka ho totiž dohnala k soudu kvůli navýšení alimentů na jejich společnou dceru SONJU (19)! Soud jí dal za pravdu, a tak teď bude muset herec každý měsíc platit neuvěřitelných 18 000 korun.

Finanční tíseň Rozsudek ale ještě není pravomocný. „Rozhodnutí soudu mi ještě nepřišlo, až přijde, budu se odvolávat,“ prozradil sklesle herec. Ten totiž nemá z čeho alimenty platit! Už jen 12 000 korun, které platil doteď, na něj byly příliš.

„Už ta částka byla ale léta velmi vysoká, s tím se však nedalo nic dělat. Dokonce jsem ani soud nežádal o snížení výživného v době, kdy se mi změnila sociální situace a narodily se mi dvě děti. Měl bych na to patrně nárok,“ nechal se slyšet Igor, jehož jediný stálý příjem plyne z Divadla na Vinohradech a ke všemu splácí hypotéku na rodinný dům.

Také vás může zajímat ...

Proto hrozí, že se co nevidět dostane do obrovské finanční tísně!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...