Ilona Csáková: Dramaticky zhubla. Jak je to možné?

Neustálé trápení kvůli přibývajícím kilogramům. Tak by se dalo charakterizovat období poté, co se stala zpěvačka Ilona Csáková (46) matkou.

Porodila dva krásné syny, ale určitou daň za to zaplatila. Vždycky bývala, jak se říká, holka krev a mlíko. Její boj s nadváhou nikdy nekončil, vše nasvědčovalo tomu, že bude celoživotní. Střídaly se časy, kdy zpěvačka viditelně přibrala a stala se z ní boubelka, s lepšími a veselejšími dobami, kdy se mohla obléci do šatů trošku menších velikostí.

Celý život držela tolik diet, že by se o tom dala napsat hodně tlustá kniha. Je teď její utrpení u konce? Tak na tuto otázku bude velice těžké odpovědět. Nyní se Iloně totiž podařilo výrazně zhubnout, což je v jejím případě opravdu nevšední úspěch.

Přesto si tu radost nemůže vychutnat tak docela beze zbytku, rozčilují ji některé nevhodné komentáře v médiích či na sociálních sítích. Psalo se, že má celiakii, což je nesmysl. Ničím takovým netrpí. Úbytku kilogramů dosáhla tím, že z jídelníčku vyřadila hlavně chleba.

Také vás může zajímat ...

Když má chuť na tlačenku, dá si ji s tlačenkou. Občas zahřeší, pochutná si na muffinu s nutellou. To ale není dobrá zpráva!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...