Ilona Csáková: Na internetu deptá fanoušky

Bez sociálních sítí už se v dnešní době neobejde žádná celebrita. Svůj profil na Instagramu má samozřejmě založený také zpěvačka Ilona Csáková (47), která však v jeho používání velmi zaostává i za svými o dost staršími kolegyněmi.

Sociální sítě mají totiž sloužit především k tomu, aby celebrity ukazovaly svým fanouškům detaily z jejich života, které je budou zajímat nebo bavit. To ale Csáková zatím asi pořádně nepochopila, a proto se s příliš velkým úspěchem zatím nesetkala.

Také vás může zajímat ...

Sleduje jí pouze okolo čtyř tisíc lidí, přičemž například zpěvačka Lucie Bílá (52) má již skoro 130 tisíc obdivovatelů! Fanouškům vadí možná i to, že se z příspěvků Csákové upadnou spíše do deprese, než aby se dozvěděli něco zajímavého.

Zpěvačka si například veřejně posteskla nad tím, jak jí trápí sucho, které momentálně sužuje svět. „A tak jako každá matka, která miluje své děti i já si chtě nechtě, dělám starosti jestli se bude v budoucnosti platit za vodu zlatem?“ napsala pod fotografii zachycující bouřku s blesky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...