Ilona Csáková: Nesnesou její zpěv!

Štve je, že odjíždí za prací

Ilona Csáková

Přestože má ILONA CSÁKOVÁ (46) spousty fanoušků a propůjčila svůj sametový hlas mnoha hitům, doma zpívat nesmí. Její dva synové DANIEL (7) a DOMINIK (4) totiž mají proti jejímu zpěvu značné výhrady. „Už odmalička na mě volají: Maminko, nezpívej!“ říká Csáková.

„Připomene jim to, že zpěv jim mě tak trošku bere, a tak se k tomu také staví,“ myslí si Ilona, která se kvůli manželovi RADKU VONEŠOVI (45) po svatbě natrvalo přestěhovala do Brna. Nyní proto kvůli práci pendluje mezi Prahou a Brnem. Po několikaleté mateřské pauze se vrhá do dalších projektů, a musí proto své syny pravidelně opouštět. „Trochu jsem otálela s návratem na pódia.

Chtěla jsem si kluky co nejvíc užít,“ přiznává Ilona s tím, že má skvělé pomocníky nejen v prarodičích, ale i v podnikáním vytíženém manželovi.

Také vás může zajímat ...
Syn Dominik, syn Daniel, Radek Voneš Už je pochopitelné, proč se tak dlouho držela v ústraní.
Syn Dominik, syn Daniel, Radek Voneš
Už je pochopitelné, proč se tak dlouho držela v ústraní.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...