Ilona Csáková: Nesnesou její zpěv!

Štve je, že odjíždí za prací

Ilona Csáková

Přestože má ILONA CSÁKOVÁ (46) spousty fanoušků a propůjčila svůj sametový hlas mnoha hitům, doma zpívat nesmí. Její dva synové DANIEL (7) a DOMINIK (4) totiž mají proti jejímu zpěvu značné výhrady. „Už odmalička na mě volají: Maminko, nezpívej!“ říká Csáková.

„Připomene jim to, že zpěv jim mě tak trošku bere, a tak se k tomu také staví,“ myslí si Ilona, která se kvůli manželovi RADKU VONEŠOVI (45) po svatbě natrvalo přestěhovala do Brna. Nyní proto kvůli práci pendluje mezi Prahou a Brnem. Po několikaleté mateřské pauze se vrhá do dalších projektů, a musí proto své syny pravidelně opouštět. „Trochu jsem otálela s návratem na pódia.

Chtěla jsem si kluky co nejvíc užít,“ přiznává Ilona s tím, že má skvělé pomocníky nejen v prarodičích, ale i v podnikáním vytíženém manželovi.

Také vás může zajímat ...
Syn Dominik, syn Daniel, Radek Voneš Už je pochopitelné, proč se tak dlouho držela v ústraní.
Syn Dominik, syn Daniel, Radek Voneš
Už je pochopitelné, proč se tak dlouho držela v ústraní.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...