Ilona Csáková: Přijde o všechny kšefty?

Protože si zařídila rodinné hnízdo v Brně, musí za prací týdně najezdit stovky kilometrů. Zpěvačka ILONA CSÁKOVÁ (47) se kariéry nedokázala vzdát, přestože se zdá, že ji i jejich dva syny manžel RADEK VONEŠ (46) uživí.

Nikdo o ni nestojí?

Také vás může zajímat ...

Ona si ale neumí přiznat, že už se jí nedaří tolik jako v dobách největší slávy. Dokonce donutila manžela zafinancovat její nové sólové album. Zřejmě se ale neprodává tak, jak si Ilona představuje, a proto v létě intenzivně objíždí akce, kde posluchače seznamuje se svou novou tvorbou.

Jenže ti mají občas pocit, že na jevišti nevidí svou oblíbenou zpěvačku, ale upocenou paní. Ilona sama přiznala, že i přes klimatizaci v autě jí líčení nevydrží. „Lesknu se jako psí kulky,“ postěžovala si. S takovou ji ale pořadatelé přestanou brzy zvát. Nepřijde nakonec kvůli své ledabylosti o kšefty?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...