Ilona Csáková: Sluší jí obrovská prsa a kudrny?

S nadváhou bojovala vždy, a poté, co se jí rychle za sebou narodily dvě děti, se občasné bitvy změnily v permanentní válku. Cožpak nemá zpěvačka vizážistu či stylistu, který by jí poradil, jak se česat a oblékat, aby jí to slušelo a opticky zeštíhlovalo? Buď nemá, anebo poradcům záměrně nenaslouchá.

Z nepochopitelného důvodu si nechala chirurgicky zvětšit už beztak mohutné poprsí, což ji dělá starší. Je snad její ambicí vypadat jako nějaká prateta? A právě k tomuto vzhledu přispívají obrovská silikonová ňadra.

Také vás může zajímat ...

Je to velká škoda, protože Ilona Csáková je velmi krásná žena, která, co se týká vzhledu, bohužel sama sobě ubližuje. Dalším důkazem jsou dramatické černé kudrny lemující její obličej. Tento účas patří spíš na jeviště Národního divadla a mimochodem, také přidává roky.

Tady už nepomůže ani černá barva šatů, jejímž úkolem bývá skrýt nadbytečné kilogramy. Co tedy pomůže? Asi jen odvaha k radikální změně. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama