Ilona Svobodová: Potíže s tetováním

Kdy s tím skončí?

Ilona Svobodová

Hvězda seriálu Ulice ILONA SVOBODOVÁ (56) podle všeho zcela propadla tetování. Jenže při tetování poslední kérky nastaly nečekané zdravotní komplikace s tetovací barvou. „Příšerně mi potom otekla ruka. Asi to bylo tím, že jsem byla hodně unavená,“ myslí si herečka, proč její tělo barvu odmítalo vstřebat a bylo potřeba tetování přerušit.

O tom, že by s tetovací mánií ale po této zkušenosti raději skoncovala, však podle Svobodové nemůže být ani řeč. Chce si ho nechat co nevidět dokončit. Své první tetování si přitom Ilona nechala nadělit k padesátinám.

„Chtěla jsem udělat něco zásadního,“ říká herečka, která prý nejdříve chtěla jen jeden malý obrázek, chuť se ale rozrostla na další a dnes má potetovanou i hruď, kterou zdobí třináct ptáčků, a celou levou paži. Herečka se ale brání, že o každé nové kérce vždy dopředu dlouho přemýšlí, aby šla zakrýt make-upem a nezasahovala jí do práce.

Také vás může zajímat ...

Jenže jak už to tak bývá, začíná být na tetování závislá a odolávat tomu je pro ni čím dál těžší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...