Ilona Svobodová: Potíže s tetováním

Kdy s tím skončí?

Ilona Svobodová

Hvězda seriálu Ulice ILONA SVOBODOVÁ (56) podle všeho zcela propadla tetování. Jenže při tetování poslední kérky nastaly nečekané zdravotní komplikace s tetovací barvou. „Příšerně mi potom otekla ruka. Asi to bylo tím, že jsem byla hodně unavená,“ myslí si herečka, proč její tělo barvu odmítalo vstřebat a bylo potřeba tetování přerušit.

O tom, že by s tetovací mánií ale po této zkušenosti raději skoncovala, však podle Svobodové nemůže být ani řeč. Chce si ho nechat co nevidět dokončit. Své první tetování si přitom Ilona nechala nadělit k padesátinám.

„Chtěla jsem udělat něco zásadního,“ říká herečka, která prý nejdříve chtěla jen jeden malý obrázek, chuť se ale rozrostla na další a dnes má potetovanou i hruď, kterou zdobí třináct ptáčků, a celou levou paži. Herečka se ale brání, že o každé nové kérce vždy dopředu dlouho přemýšlí, aby šla zakrýt make-upem a nezasahovala jí do práce.

Také vás může zajímat ...

Jenže jak už to tak bývá, začíná být na tetování závislá a odolávat tomu je pro ni čím dál těžší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...