Ilona Svobodová: Prodělala velkou životní krizi

Hledala samu sebe, v dosti pokročilém věku. Životní krize přepadne každého, výjimkou není hvězda Ulice Ilona Svobodová (56), která v seriálu představuje Jitku Farskou.

Člověk by řekl, že se bude radovat z atraktivní pracovní příležitosti, z popularity, z nebývale štědrého finančního ohodnocení. Jenomže když bylo Iloně Svobodové devětačtyřicet, měla pocit, že už má všeho plné zuby a že musí žít jinak.

A jako by jí bylo osmnáct a ne málem padesát, odhodlala se odejít na zkušenou do zahraničí, konkrétně na jazykový kurs do Francie. Ale všechno si to představovala jinak. Bydlela u starší paní, která měla pět sestřenic a sedm koček.

Ženy i kočky bydlely tak nějak dohromady, prý to bylo hororové. Paní domu vypadala jako čarodějnice a všude panoval nepopsatelný nepořádek. Vyděšená herečka z letního kurzu utekla, vrátila se raději zpátky do rodné země.

Také vás může zajímat ...

Jenomže z Ulice předtím dobrovolně odešla a navíc neměla divadelní angažmá. Neměla nic. Sužovaly ji deprese, zvažovala, že s herectvím definitivně skončí. Když si pak v hlavě srovnala hodnoty, začala dostávat herecké příležitosti.

Jednu za druhou..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...