Ilona Svobodová: S TRUCHLENÍM JE KONEC!

Po smrti svého manžela před čtyřmi lety měla herečka ILONA SVOBODOVÁ (57) nějaký čas poměrně uslzené období. Smutek nad ztrátou PETRA SKOUMALA (†76) ale nedávala příliš veřejně najevo. Cvičila pilates, propadla tetování a i nadále se věnovala studiu cizích jazyků. Jenže její děti jí odrostly a ona se bez manžela cítila hodně sama.

Teď ale hvězda seriálu Ulice alias Jitka Farská nadšeně hlásí: „Někoho mám.“ A není to zas tak úplně čerstvé, ja bychom si mysleli!

Také vás může zajímat ...

Přišel, když to nečekala

„Bude to rok a půl. Jsem stará, takže jsem spokojená v mezích možností,“ říká Svobodová, která ale více o svém současném partnerovi mluvit nechtěla. S nej větší pravděpodobností se totiž bojí, že by jí zájem veřejnosti a médií mohl vztah zničit. Ilona ale prý v lásku věřit nikdy nepřestala a stále doufala, že se nějaký skvělý chlap objeví. Objevil.

A to v době, kdy nejméně čekala, že by jí ještě do života vůbec vstoupila láska. Snad jí to tedy opět vydrží dlouho, sympatická herečka by si to určitě zasloužila.

Po smrti manžela totiž zhubla o dvě velikosti a pak ji dlouho sužovaly problémy ohledně dědictví.

Petr Skoumal
Petr Skoumal
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...