Ilona Svobodová: S TRUCHLENÍM JE KONEC!

Po smrti svého manžela před čtyřmi lety měla herečka ILONA SVOBODOVÁ (57) nějaký čas poměrně uslzené období. Smutek nad ztrátou PETRA SKOUMALA (†76) ale nedávala příliš veřejně najevo. Cvičila pilates, propadla tetování a i nadále se věnovala studiu cizích jazyků. Jenže její děti jí odrostly a ona se bez manžela cítila hodně sama.

Teď ale hvězda seriálu Ulice alias Jitka Farská nadšeně hlásí: „Někoho mám.“ A není to zas tak úplně čerstvé, ja bychom si mysleli!

Přišel, když to nečekala

„Bude to rok a půl. Jsem stará, takže jsem spokojená v mezích možností,“ říká Svobodová, která ale více o svém současném partnerovi mluvit nechtěla. S nej větší pravděpodobností se totiž bojí, že by jí zájem veřejnosti a médií mohl vztah zničit. Ilona ale prý v lásku věřit nikdy nepřestala a stále doufala, že se nějaký skvělý chlap objeví. Objevil.

Také vás může zajímat ...

A to v době, kdy nejméně čekala, že by jí ještě do života vůbec vstoupila láska. Snad jí to tedy opět vydrží dlouho, sympatická herečka by si to určitě zasloužila.

Po smrti manžela totiž zhubla o dvě velikosti a pak ji dlouho sužovaly problémy ohledně dědictví.

Petr Skoumal
Petr Skoumal
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...