Ilona Svobodová: Všichni jsou na ni naštvaní

Do koho se obula? Herečka Ilona Svobodová (58) nedávno prozradila, co jí na její práci vadí ze všeho nejvíc. Jak je známo, patří mezi hlavní postavy oblíbeného nekonečného seriálu Ulice. Ačkoli v něm působí už řadu let, až nyní příšla na to, že jí tahle seriálová role údajně nesmírně vadí.

Bere jí totiž veškeré soukromí. Podle ní má totiž většina diváků pocit, že seriálové postavy jsou jejich majetkem, že je dokonale znají, a když je náhodou potkají na ulici, mohou jim říct, cokoli se jim zlíbí.

Také vás může zajímat ...

Postěžovala si na české diváky

A neberou si přitom žádné servítky. Ovšem seriálové postavy mnohdy se svými představiteli nemají vůbec nic společného. Kdyby prý nebylo skvělých lidí, se kterými už léta v seriálu hraje, dávno by už odtamtud utekla.

Ani ty peníze jí prý nestojí za to, aby ji diváci při každé sebemenší příležitosti kritizovali za něco, co nemá s její reálnou povahou naprosto nic společného. Jenže si zřejmě neuvědomuje, že takový je úděl herců.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...