Infarkt matky ji srazil na kolena

Bála se, že přijde o svoji milovanou matku.

Ačkoli měla atraktivní moderátorka Kristina Kloubková (42) obrovské starosti, nedala na sobě nic znát a své ukrutné trápení si nechala dlouho jen pro sebe. Její maminka prodělala před časem těžký infarkt a nevypadalo to s ní vůbec dobře.

Zdravotní stav stále není nejlepší, z nejhoršího je ale pravděpodobně venku. Když si ale drobná blondýnka představí, co všechno se mohlo stát kdyby se mamince nedostalo včasné pomoci, oči se jí pochopitelně zalesknou slzami.

Také vás může zajímat ...

„Nebude to už nikdy v pořádku, to srdíčko jí nepracuje úplně na sto procent, ale je tady, a to je pozitivní,“ uvedla s tím, že maminka je velká bojovnice. Kloubková také přiznala, že se jí stále o celé události strašně špatně mluví.

Maminčin stav byl hodně závažný a ještě dlouho se budou následky infarktu řešit. V tuto chvíli je ale údajně už soběstačná a Kristina je nesmírně vděčná za to, jak úžasní lékaři se o maminku starali. Nepochybně jí totiž zachránili život.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...