Inhalace heřmánku na rýmu

Osvědčeným receptem na rýmu je heřmánkový čaj. Heřmánek má protizánětlivé účinky, osladíte-li si ho po mírném vychladnutí medem, jeho dezinfekční účinek se zvyšuje. Je výborný nejen na pití, ale také na inhalování.

Silný heřmánkový výluh ještě horký dejte do mísy, skloňte nad ni hlavu přikrytou ručníkem a inhalujte. Krásně se vám uvolní dutiny. Stejný postup můžete opakovat i se slanou horkou vodou. Ta je dobrá, samozřejmě po vychlazení, také na kloktání. Pomůže totiž jak vašemu nosohltanu, tak i na bolest a dezinfekci krku..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...