INKONTINENCE A JEJÍ LÉČBA

Inkontinence neboli samovolný únik moči postihne během života velké množství žen. Jedná se příznak, který má celou řadu důvodů. Inkontinence může být způsobena různými faktory. Hovoříme-li o stresové inkontinenci, máme na mysli únik moči způsobený například kýchnutím, větší námahou nebo například kvůli smíchu.

Léčba antibiotiky

Také vás může zajímat ...

inkontinence je doprovázena náhlým pocitem potřeby jít za záchod. Toto nutkání může být během celého dne, ale například i v noci, kdy může budit ze spánku. Tento druh je zpravidla způsoben bakteriálním zánětem, který je odstraněn antibiotiky.

Psychika trpí

Toto onemocnění způsobuje nepříjemnosti ve společenském životě. Člověk má psychické problémy, neustálý strach, a tak je často izolován od okolí, protože se bojí, že by se něco mohlo stát.

Možná prevence?

Riziko inkontinence se zvyšuje s věkem ženy. Možnou prevencí před inkontinencí je posilování pánevního dna. Často k ní však dojde i přes všechna opatření. Lze tak používat i speciální vložky, které moč zachytí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...