Inspirujte se našimi třemi tipy a překvapte svého partnera neotřelým dárkem!

Tento článek je reklamním sdělením

Překvapit svého partnera dárkem, ze kterého bude mít nefalšovanou radost, je mnohdy složitější, než se zdá. Nemožné to ale není, proto nevěšte hlavu a raději se inspirujte našimi tipy na dárky pro muže, se kterými nešlápnete vedle!

Myslete jako muž!

Když dárky pro muže vyybírá žena, většinou má tendenci zvolit takový dárek, ze kterého by měla radost ona sama. Muži při tom ve skrytu duše touží po zcela odlišných dárcích – zatímco ženy milují romantické a osobní předměty, které jsou do detailu promyšlené, muži ocení praktické dárky, které jim pomohou v práci nebo v osobním životě. Při výběru dárku pro vašeho partnera se proto oprostěte od romantických fantazií a zůstaňte nohama na zemi.

Usnadněte jim každodenní život

Muži budou na chytrých hodinkách milovat doslova vše, co nabízejí! Jednoduše je propojí se svým smartphonem (pozor, oba přístroje musí být kompatibilní!) a na displeji hodinek pak mohou sledovat důležitá upozornění, číst zprávy nebo prohlížet sociální sítě. I samotné hodinky jsou nabité funkcemi, které muži usnadní jeho každodenní život – díky NFC čipu s nimi zaplatí třeba za benzín a po celý den zůstanou v obraze, pokud jde o jejich aktivitu a zdravotní stav.

Pošlete ho na dobrodružnou výpravu

Vyráží váš partner často na několikadenní turistické výpravy a je to tak trochu dobrodruh? Vybavte ho outdoorovým nádobím, které na svém putování divočinou jistě využije. Radost mu udělá praktická sada kempingového nádobí, která je lehká a skladná, takže mu v batohu nezabere příliš prostoru. A jestliže si potrpí na svou ranní kávu, překvapte ho cestovním kávovarem, se kterým si espresso připraví i bez elektrické energie.

Udělejte mu pořádek v nářadí

Máte doma kutila, pro kterého je přibíjení poličky tím nejlepším relaxem? Pořiďte mu praktický pořadač, který mu poslouží jako úložný prostor pro veškeré nářadí a navíc si ho bude moci vzít kamkoliv s sebou. Ve výsledku si jistě oddechnete i vy, že už po bytě nenacházíte odložené šroubováky a kleště.

Připomeňte mu jeho dětství

Probuďte ve svém partnerovi soutěživého ducha a překvapte ho dárkem v podobě herní konzole. Většinu z nich jednoduše připojí k počítači nebo k televizi, některé herní konzole jsou dokonce vhodné na cestování. Jestliže společně s partnerem vychováváte děti, věřte tomu, že si s tatínkem užijí nezapomenutelnou zábavu!

Ať je stále online!

Jestliže je váš partner pracovně vytížený a při své práci je závislý na počítači, mobilu či svém tabletu, možná by se mu hodila výkonná powerbanka, díky které bude k zastižení i mimo domov. Pokud vyrazí na několikadenní obchodní cestu, dostatečnou zásobu energie mu poskytne powerbanka s kapacitou 20 000 mAh. Některé powerbanky dokonce umožňují nabíjet zároveň dvě zařízení – například mobil i notebook.

Inspirace na dárky pro muže není nikdy dost další várku nápadů naleznete na Heurece, kde jsou přehledně roztříděné do kategorií a seřazené podle oblíbenosti. Získáte tak poměrně jasnou představu o tom, jaké dárky muži skutečně ocení díky recenzím mnoha uživatelů. Pokud vámi vybraný produkt náhodou recenzi nemá, podívejte se, zda tento darček nevyzkoušeli již někteří uživatelé na Heureka.sk.

Tento článek je reklamním sdělením

Komentáře

...